Diamond Hücre Yenileyici İksir (15 ml)
Diamond Hücre Yenileyici İksir (15 ml)

Hücre Yenileyici İksir (15 ml)

0,00
Marka : Ecowell
Fiyat : ₺320,00(KDV Dahil)

Ecowell Hücre Yenileyici İksir (15 ml)

SKT:08/2023

ADET

Artır Azalt

ECOWELL HÜCRE YENİLEYİCİ İKSİR (15 ML)

 

Organik zeytinyağı, organik kayısı yağı, organik vanilya yağı, dolal E vitamini ve B5 vitamini kullanarak hücre çoğalmasını ve yenilenmesini destekler. Cildinize nem sağlarken, yumuşaklık ve esneklik verir. Cildin elastikiyetini artırır. Kuru cildi nemlendirir ve rahatlatır. Cilde uzun bir süre nem sağlar ve böylelikle cildi parlak ve canlı tutar. Güçlü antioksidanları ile, cildi çevre kirliliğinden korur ve yağlanma izlerine karşı savaşır.

  • Organik Zeytinyağı doğanın bir mucizesidir. Yüksek miktarda A, D, E ve K vitaminleri ile amino asitler içerir. Güçlü bir antioksidandır ve bundan dolayı cildi temizleyip besleyerek ve yenileyerek yoğun bakım verir.
  • Organik Kayısı Yağı A ve C vitaminleri yönünden zengindir ve cildi hasardan koruyarak besler.
  • Organik Vanilya Yağı cildi besler ve rahatlatır.
  • E Vitamini hasara karşı korur ve yeni ve sağlıklı hücrelerin oluşumunu hazırlamaya yardımcı olur. Cilt sertleşmesine karşı korur ve çizgi ve kırışıkları azaltarak genç bir görünüm sağlar. Aynı zamanda düzgün ve yumuşak bir cilt sağlar ve kuru ve ölü deri hücrelerinden kurtarır.
  • Vitamin B5: aynı zamanda provitamin B5 olarak bilinir. Provitamin B5 içeren losyonlar, kremler, merhemler ve formülasyonlar cilde uygulanıp cilt tarafından emildiğinde bu provitamin, cildi nemlendirmek ve rahatlatmak için geniş doğal yetenekleri olan vitamin B5’e (pantotenik asit) dönüşür.

Kullanım: Akşamları temiz cilde uygulayın ve parmak uçlarıyla hafifçe masaj yaparak cilde yedirin. Yüz kreminize birkaç damla koyun ve bu şekilde uygulayarak kreminizin nemlendirici etkisini daha verimli ve uzun süreli hale getirin. Tüm cilt tipleri için uygundur. Yoğun nemlendirici özellikleri ile çok kuru ciltte kullanmak için idealdir. Daha etkili sonuçlar almak için ECOWELL ürünleri ile temizlenmiş ciltte kullanın.