Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

Lipo C Vitamini 1000 mg/5 ml

MORE THAN ® LİPO C ®

Kargo: Ücretsiz
Kargolama Süresi: 24 Saat
177,00 ₺

Lipo C Vitamini
 

Bileşen Adı

1 Ölçek/5ml

% BRD*

Vitamin C (Sodyum L-Askorbat)

1000 mg

1250

Fosfatidilkolin

150 mg

-

Vitamin E

5 mg

41

*%BRD (Beslenme Referans Değeri)

İçindekiler
Deiyonize Su, Sodyum L-Askorbat (Vitamin C), Fosfolipid Kompleks [Fosfatidilkolin (E322)] (Ayçiçek Lesitini %20 Fosfatidilkolin İçerir), Sitrik Asit, Potasyum Sorbat, DL-a-Tokoferil Asetat (Vitamin E).

Kullanım Bilgisi
4-10 yaş çocuklar için günde yarım ölçek (2,5ml), 11 yaş ve üzeri bireyler için günde 1 ölçek (5ml) 1 bardak (200 ml) suya karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

100 ml

Lipozomal Teknoloji ile tanışın!

Lipozomal teknolojinin geçmişi 50 yıldan fazlaya dayanmasına rağmen , bunların aktif bileşenleri koruma ve hücreye teslim etme konusundaki çalışmaları özellikle son yıllarda hız kazanmıştır. Bu yöntem tamamen sağlıklı doğal bileşenleri hücreye ulaştırması , biyoyararlanımı  ve dolayısıyla aktif bileşenlerin etkisini çok fazla artırması nedeniyle  geleceğin teknolojisi olarak adlandırılmaktadır.

 

Lipozomal  Teknolojisinin üstünlüğü , hücresel zarların birincil yapı taşları olan fosfolipidlerin eşsiz bileşiminde yatmaktadır.Kapsülün kendisi de vücudun ihtiyacı olan bir ilaçtır.

Toksin yükü fazlalığı ve patojenlerin oluşturduğu hücre hasarlarının giderilebilmesi için hücrelerimiz sürekli olarak bir fosfolipid kaynağına ihtiyaç duyarlar.  İnsanlar bazı fosfolipid bileşikleri sentezleyebilirken , bazılarını yiyeceklerden almak zorundadır.. Sadece diyetten elde edilebilecek fosfolipidlere ‘esansiyel fosfolipidler’ denir. Lipozomlar, yüksek oranda Fosfatidilkolin (PC) içeren esansiyel fosfolipidlerden oluşur. Lipozomlar içerdikleri etken maddelere optimum koruma ve üstün taşıma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda vücudun Fosfotidilkolin , ihtiyacını da karşılar.

Lipozomal ürünler oral kullanım  ile intravenöz etkiye benzer başarı sağlayan eşsiz ürünlerdir.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve Emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

*İçeriğinde; şeker, buğday, gluten, tuz, nişasta, maya, soya ve süt ürünleri bulunmamaktadır. Hayvansal gıda veya madde içermemektedir. Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.


c vitamin, c vitamini, lipo c, lipozomal c vitamini, lipozomal c, lipozomal, c vitamini takviyesi,

Yorumlar

  • paylaş