Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

More Than Lipozomal Glutatyon 100 ml

More Than Lipotatyon 100 ml

Kargo: Ücretsiz
Kargolama Süresi: 3 Gün
232,00 ₺

 

More Than Lipotatyon 100 ml

Muz Aromalı Lipozomal Glutatyon içeren takviye edici gıda.

5ml / 200mg Glutatyon

Toplam 20 servis.

Lipozom, Geleceğin Teknolojisi

Lipozomlar, etken maddelerin hedef doku ve hücrelere maksimum düzeyde ulaşması için geliştirilmiş eşsiz fosfolipid küreciklerdir. Lipozomal teknoloji ile aktif bileşenlerin sindirim sistemi ve kanda kendilerini etkisizleştiren faktörlere karşı korunması sağlanarak, biyo yararlanımları ve hücre içi alımları artırılır.

Lipozom kürecikler, çift katlı ayçiçek lesitininden hazırlanmış toksik olmayan fosfolipitlerden oluşur. Fosfolipitler bir hidrofilik baş ve bir hidrofobik kuyruktan oluşur. Fosfolipitler kendilerini su bazlı bir çözelti içinde bulduğunda, hidrofobik kuyruk yağdan hızlıca uzaklaşır, kendiliğinden iki paralel katman halinde dizilirler ve küresel yapılar oluştururlar.

Lipozom kürecikler, içerlerinde aynı anda hem suda çözünür hem de yağda çözünür bileşenleri taşıma kabiliyetine sahiptirler. Bu bileşenleri hedef dokulara gelince serbest bırakır. Oluşan bu çift katmanlı kürecik yapısı  biyolojik olarak aktif bileşenleri etrafında koruyucu bir bariyer sağlar. Bir lipozomun iki tabakalı yapısı, insan vücudundaki her bir hücreyi çevreleyen hücre zarının yapısı ile neredeyse aynıdır. 

* İçeriğinde; şeker, buğday, gluten, tuz, nişasta, maya, soya ve süt ürünleri bulunmamaktadır. Hayvansal gıda veya madde içermemektedir. Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.

 

Yorumlar

  • paylaş