ÇAMAŞIR YUMUŞATICI (750 ML - 30 Yıkama)
ÇAMAŞIR YUMUŞATICI (750 ML - 30 Yıkama)

ORGANİK ÇAMAŞIR YUMUŞATICI (750 ML - 30 Yıkama)

0,00
Marka : Ecos3
Fiyat : ₺36,50(KDV Dahil)

ORGANİK & VEGAN ÇAMAŞIR YUMUŞATICI (750 ml-30 yıkama)

SKT:09/2022

ADET

Artır Azalt

ORGANİK & VEGAN
ÇAMAŞIR YUMUŞATICI

Bitkisel içerikli ECOS3 Çamaşır Yumuşatıcı, temizleyici ve deterjan kalıntılarını nötralize ederek çamaşırdan arındırır. Doğaya ve insana zarar vermeyen bitkisel içerikli özel formüle sahiptir. Çamaşırın dokusunu yıpratmaz bu sayede giysilerin ömrünü uzatır. Çamaşır liflerini gevşetip yumuşatır bu sayede kırışıklığı azaltır ve ütü işlemini kolaylaştırır. Çamaşırlarda statik elektriklenmeyi önler. Ölçekli kapağı kullanımı kolaylaştırır. Kalıcı parfümü çamaşırlarda uzun süre 
etkilidir.

İçerik (Reg. CE 648/2004): Aqua, %5-15 Non-ionic Active Matter, Aloe Barbadensis Leaf Extract**, Parfum, Phenethyl Alcohol, Ethylhexyl Glycerin .
​( ** organik içerik)

ULTRA KONSANTRE 750 ml - 30 YIKAMA

Picture
ICEA - (İtalya Etik ve Çevre Sertifikasyon Enstitüsü) tarafından sertifikalandırılmış ECOS3 BİTKİSEL ÇAMAŞIR YUMUŞATICI ürünü, ICEA tarafından sürdürülebilir ve sertifikalı organik hammadde; GDO içermeyen içerik; iyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmamış; hayvanlar üzerinde test edilmemiş; geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterleri altında denetime tabidir.