Organik Yoğun Nemlendirici Vücut Kremi - 200 ml
Organik Yoğun Nemlendirici Vücut Kremi - 200 ml

Yoğun Nemlendirici Vücut Kremi - 200 ml

0,00
Marka : Ecowell
Fiyat : ₺68,50(KDV Dahil)

Yoğun Nemlendirici Vücut Kremi - 200 ml

SKT:11/2021

ADET

Artır Azalt

ECOWELL YOĞUN NEMLENDİRİCİ VÜCUT KREMİ (200 ML)

 

Kuru ve pullanan cilt yapısına sahip olan kişiler için çok özel oluşturulmuş formülü vardır…
Organik Kayısı Yağı yüksek miktarlarda A ve C vitaminleri içerir; cildi besler ve yaşlanmaya karşı korur. Aynı zamanda kırışıkları ortadan kaldırmaya da yardımcı olur. ..Organik Shea Yağı olağanüstü bir cilt bakımı sağlar ve doymamış yağlar, büyük bir oranda \’sabunlaşmayan\’ bileşenler, esas yağ asitleri, Fitosteroller, A, E ve D vitaminleri, Provitamin ve Allantoin içeren değerli bileşenlerinin zenginliği ile harika bir “vücut kremi”dir… Bunların tümü de doğaldır ve Shea yağını cildiniz için bir süper besin haline getirir.
Vücutta ihtiyaç duyulan nem dengesini yeniden kurmaya yardım eder ve sağlıklı yenileme sağlar… Tüm cilt tipleri, özellikle “nemlendirmeye” ihtiyaç duyulan kuru cilt için günlük kullanıma uygundur. Organik ICEA sertifikalıdır. Paraben, parafin, petrol türevleri, SLS,SLES, silikon gibi zararlı sentetik kimyasallar içermez.

Nasıl Kullanmalı: Yeterli miktar losyon vücuda masaj yaparak uygulanır. Tüm vücuda istenilen sıklıkla uygulanabilir. Özellikle kuru bölgelere (dirsek, diz, topuk) uygulanması tavsiye edilir.