Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

Kozmetik Mi Zehir mi ? DR. Didem Gülmez

Kozmetik Mi Zehir mi ?
Kimyasalsız Yaşam Yolculuğu 
Dr. Didem N. GÜLMEZ

Kargo: 200 TL üzeri Ücretsiz
Kargolama Süresi: 24 Saat
148,50 ₺

Kozmetik mi Zehir mi?

Kimyasalsız yaşam yolculuğu

 

Dr. Didem N. Gülmez

 

 

KOZMETİKLER BİZİ ZEHİRLİYOR MU?

 

Kozmetik mi Zehir mi? kitabı güzellik ve gençlik vaatleri altında renklerle, kimyasallarla ve kokularla bizi çevreleyen, bugünkü ve gelecekteki sağlığımızı bozan, büyük çaplı firmaların hegemonyasına bir başkaldırıdır.

 

Ne yazık ki hâlâ kozmetiklerdeki kimyasallar göz ardı ediliyor. Oysa en az gıdalar hatta onlardan bile fazla kozmetiklerin içeriğine dikkat etmemiz gerekiyor. Dr. Didem N. Gülmez’in kaleme aldığı Kozmetik mi Zehir mi? kitabı farkındalığınızı arttırma ve çıktığınız kimyasalsız yaşam yolculuğunda yolunuzu aydınlatma amacını taşıyor. Bedeninizi çöp kutusu misali toksinlerle doldurmanın onlarca hastalığın kapısını araladığını bilmenin artık zamanı geldi de geçiyor.

 

Bu kitabı alışveriş yaparken elinizde bir rehber olması için kullanabilir, hayatınıza kimyasalsız bir başlangıç için başucu kitabı olarak ekleyebilir ya da yalnızca farkındalık için okuyabilirsiniz. Farkındalığınız arttıkça dünyayı değiştirecek güce sahip olacağınızı da unutmayın.

 

Kozmetik mi Zehir mi? kitabını okurken bilginin muhteşem büyüsüne kapılacak, şaşıracak ve uzun yaşam yolculuğunuzda rotanızı yeniden oluşturacaksınız.

 

Doğal cilt bakım önerileri

 

Etiket okuma farkındalığı

 

Kimyasalsız yaşamak mümkün

Yorumlar

  • paylaş