Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

More Than Eternamix Yeşil Çay Ekstresi 60 Kapsül

More Than Eternamix Yeşil Çay Ekstresi 60 Kapsül

Kargo: Ücretsiz
Kargolama Süresi: 24 Saat
199,00 ₺

Eternamix Nedir?

More Than Eternamix, Yeşil Çay Yaprak Ektresi, Vitamin, Mineral ve Amino Acid içeren takviye edici gıdadır. İçeriğinde L-Lizin, Hidroklorür, Yeşil Çay Yaprak Ekstresi, L-Prolin, Hidroksipropil metilselülöz, L-Askorbik Asit, L-Arjinin, Kuersetin, L-Selenometiyonin, Bakır Sülfat, Mangan Sülfat bulunmaktadır.

  • Yeşil çay EGCG (epigallokateşingallat) ve gallik asit gibi polifenolleri içerir.

  • Yeşil çay EGCG her tablette l-arjinin içeren gıda takviyesidir. L-arjinin tüm canlıların protein yapılarında bulunan yarı esansiyel amino asittir.

More Than Ek Önemli Özellikleri Nelerdir?

✓ Vegan kapsül kullanılmıştır.

✓ Haccp sertikalı üretim üründür.

More Than Eternamix Ne için Kullanılır?

More Than Eternamix, içerdiği yeşil çay yaprağı ekstresi, vitamin ve amino asitler sayesinde bağışıklık güçlendirici bir gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır.

Kullanım Bilgisi: 11 Yaş ve üzeri bireylere yönelik olup, günde 3 kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarılar: Tavsiye edilen Günlük Kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve Emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

* İçeriğinde; şeker, buğday, gluten, tuz, nişasta, maya, soya ve süt ürünleri bulunmamaktadır.Hayvansal gıda veya madde içermemektedir. Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.

Yorumlar

  • paylaş
BENZER ÜRÜNLER