Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

Smartcaps Panax Ginseng Korean 60 Tablet

Panax Korean Ginseng 60 Tablet

Kargo: Ücretsiz
Kargolama Süresi: 3 Gün
210,00 ₺

 

Panax Korean Ginseng 60 Tablet

Çin’de geleneksel olarak kullanılan bitkilerden biri olan Korea Ginsengi Kore, Çin ve Rusya dağlarında yetişmektedir. 

  • Çin kültüründe geniş bir yer alan ve yüzyıllardır kullanılan ginseng etki kökleri olan, yavaş büyüyen, çok yıllık bir bitkidir. Hasat edilme süresine bağlı olarak taze ginseng, beyaz ginseng ve kırmızı ginseng olmak üzere üç şekilde sınıflandırılır. Ginseng Kore, Kuzey Amerika, Bhutan, Doğu Sibirya gibi bölgelerde ve Doğu Asya'nın Kuzey yarı küresinde yetişmektedir.
  • Standardize edilmiş her kapsülde çeşitli ginseng formları, farklı destekler ve vitaminler bir araya getirilerek sinerjik etki hedeflenmiştir.

İçindekiler: Hacim arttırıcı; Mikrokristalin selüloz, Demirdikeni ekstresi, L-askorbik asit, ginseng kök ekstresi, L-arjinin, Sibirya ginsengi kök esktresi, Sertleştirici: Polivinilpirolidon, Lepidyum ekstresi, Topaklanma önleyici: Yağ asitlerinin magnezyum tuzu, Koenzim Q10, Zerdeçal kök ekstresi, Riboflavin 5'-fosfat, Sodyum, Kalsiyum L-metilfolat.
Kullanım Bilgisi: Yetişkinler için günde 2 tablet tüketilmesi tavsiye edilir.

Uyarılar: Tavsiye edilen Günlük Kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve Emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

Takviye Edici Gıda Onay No: 009709-31.12.2020

 

Yorumlar

  • paylaş
BENZER ÜRÜNLER